Zasady w firmie Turtles.pl

Tak powinno być w każdym sklepie

Według nas na współczesnym rynku internetowym najważniejszą zasadą jest uczciwość. Z tego właśnie powodu dla naszych klientów stworzyliśmy możliwie jak najbardziej przyjazne, uczciwe i czytelne zasady. Zapoznaj się z sekcjami widocznymi poniżej, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wysyłki, wymiany produktów lub bezpieczeństwie Twoich danych osobowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

 
żółw grecki

Nasze zasady dotyczące wysyłki

Jak to działa?

 

1. Prowadzimy sprzedaż wysyłką artykułów terrarystycznych za pośrednictwem firmy Inpost Kurier oraz Inpost paczkomaty. Koszt takich przesyłek to odpowiednio 15,99zł i 12,99zł

2. Zwierząt i szklanych terrariów nie wysyłamy kurierem.

3. Jeśli interesuje Cię transport zwierząt do innego miasta skontaktuj się ze sklepem pod adresem sklep@turtlespl.com lub zadzwoń pod nr telefonu 791003135

4. Terraria oraz akwaria sprzedajemy póki co tylko z odbiorem osobistym. 

Nasze zasady dotyczące zwrotów

Jak to działa?

1. Zachęcamy Państwa do odbioru żółwi osobiście w Poznaniu. Należy jednak pamiętać, że nie przyjmujemy zwrotów zwierząt.
2. Wszelkie inne zakupione przez Państwa akcesoria do terrarium przez Internet można zwrócić w ciągu 14 dni na koszt kupującego.
3. Towar musi być oryginalnie zapakowany i nie nosić śladów użytkowania. 
4. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny.

zdrowy żółw lądowy
żółwie lądowe

Zasady reklamacji

Informacje, z którymi musisz się zapoznać

Stosując się do nowelizacji ustawy o prawach konsumenta, reklamacja towaru jest rozpatrywana z tytułu rękojmi. Wszystkie akcesoria wyposażenia terrarium podlegają reklamacji na podstawie dowodu zakupu.
Jednak w przypadku zwierząt, dopełniamy wszelkich starań by były one zdrowe i w dobrej kondycji. Odchowujemy je od urodzenia stosując najlepsze żarówki metahalogenowe oraz zbilansowaną dietę bogatą w witaminy. Nasze żółwie są dobrze wybarwione, mają naturalne przyrosty i utwardzoną skorupę. Są w dobrej kondycji. W związku z tym reklamacji na zwierzęta nie przyjmujemy.